Nazwa u篡tkownika:    Has這:   
center-left.png center-right.png
Nawigacja
blank.gif blank.gif
Losowy cytat:
M鎩 pies umie driftowa - na panelach 豉dnie w zakr皻y boczkiem wchodzi.
blank.gif blank.gif
Foto-chmurka
blank.gif blank.gif
Ostatnio dodane
Zdj璚ia
 [2888]
U篡tkownicy
Artyku造
Do 軼i庵ni璚ia
Komentarze
blank.gif blank.gif
Najcz窷ciej ogl康ane
Zdj璚ia
Do 軼i庵ni璚ia
Artyku造
Linki do stron
blank.gif blank.gif
Zegar & Kalendarz
blank.gif blank.gif
Odliczanie
Jeszcze tylko

do wakacji! To wcale nie tak d逝go ;-)
blank.gif blank.gif
Klubowy kubek
blank.gif blank.gif
Zobacz temat
 Drukuj temat
Cykliczne turnieje mtg - og這szenia i propozycje
Pazdzioch
A na tygodniu kto ?
-

Kert
eh, ja mog zagra, mog zgarn望 jeszcze pare os鏏.
Daz w'll be an awesome WAAAAGH Grin

sucharrro
kto ch皻ny na Cube'a z wpisowym 7-10zeta we wtorek? mog te pykn望 commandera/moderna w dowolny dzie tygodnia

Pazdzioch
Ja jestem ch皻ny na cube'a o ile b璠zie sklep otwarty i ludzie. A czyim cubem by鄉y pykn瘭i ?
-

sucharrro
wszystko jedno, mog przytarga swojego cube, ale musz by ch皻ni, bo to wa篡 z 5 kilo

mateiiko
Ja jestem ch皻ny zawsze, czas tak瞠 mam, tak瞠 wystarczy mi podrzuci wiadomo嗆, kiedy jaka kostka by si z這篡豉.
BANG-BANG!!!

sucharrro
nareszcie jaki ch皻ny! no to proponuj jutro o 14.15 w sklepiku, przynios kostk b璠zie mo積a zagra w kilka os鏏, zabior te deck do Commandera (je郵i go skompletuj do jutra) do zobaczenia!

mateiiko
Znajd si dzisiaj w takim razie os鏏ki na cube'a?
BANG-BANG!!!

Pazdzioch
Bede o 14:30 z kostka
-

jigsav
Witam, jestem nowy. Powiecie mi czy organizujecie jaki turniej w najbli窺zym czasie? I mo瞠cie mi poda miejsce spotka albo co ulica itp.
Z g鏎y dzi瘯uj Smile
JigSaV

Przejd do forum:
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Logowanie
Nazwa u篡tkownika

Has這

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
blank.gif blank.gif
Shoutbox
Musisz si zalogowa 瞠by wys豉 wiadomo嗆.

08-12-2017 21:25
Nie ma co sia fermentu. Dobrze 瞠 otwieraj sklep na 瞠romskiego bo w GS albo w M1 czynsz by ich poci庵n掖 na dno ... je郵i ceny w sklepie stacjonarnym b璠 mieli takie jak w necie to fajnie si zapo

08-12-2017 19:34
My郵 瞠 jest odwrotnie. To w豉snie w centrach teraz ludzie si ubieraj, a centra miast mog by oddane na rozrywk. Jutro otwarcie. To filia wargamera. Jest na fejsie do ogl康ania.

02-12-2017 21:38
Nie 鄉ierdz. Po prostu dzi na 疾rom nie chodzi si, 瞠by kupi ksi捫ki, ale buty, kom鏎 albo wzi望 po篡czk. Po rzeczy dziwne jak ksi捫ki (czy cho熲y figurki) chodzi si do centr闚 handlowych.

23-11-2017 23:02
Nie siej defetyzmu kocie, by造 plany by pierwszy wargamer te by na 瞠romie. Jak by na 25 czerwca to zarzucali nam 瞠 daleko, a teraz buty 鄉ierdz ? ....

23-11-2017 09:15
Ciekawe co z tego wyro郾ie.

22-11-2017 20:13
W鈔鏚 bank闚 i sklep闚 z butami? S豉bo, ale obym si myli Shock

16-11-2017 22:28
V kolumna mi donosi 瞠 na 瞠romie ju nied逝go b璠zie sklep wargamera !!!! Smile))) Zbierajcie kas by zakupy robi tam by nam nie upad陰 nowa inicjatywa

21-09-2017 15:21
Ale jaja, je郵i recenzuj co, co ma zwi您ek z Rosj, jutub demonstruje swoj rusofobi i wy鈍ietla "ten film nie jest odpowiedni dla reklamodawc闚 Angry

19-09-2017 19:53
Cholera, wywali這 zupe軟ie wtyczk, bo jutub odszed od flaszki Sad

24-07-2017 13:07
Cold one ty siedzisz w radomiu? Ja ogarniam juz zasady 8ed do 40k i moge grac.ado kings of war zawsze tez chetny jestem wfb umarlo a zombie nastepce made by gw czy potwora frankensteina made by spolec

blank.gif blank.gif
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png