Nazwa użytkownika:    Hasło:   
center-left.png center-right.png
Nawigacja
blank.gif blank.gif
Losowy cytat:
telefon do Radia Maryja: – Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an!
blank.gif blank.gif
Foto-chmurka
blank.gif blank.gif
Ostatnio dodane
Zdjęcia
 [2861]
Użytkownicy
Artykuły
Do ściągnięcia
Komentarze
blank.gif blank.gif
Najczęściej oglądane
Zdjęcia
Do ściągnięcia
Artykuły
Linki do stron
blank.gif blank.gif
Zegar & Kalendarz
blank.gif blank.gif
Odliczanie
Jeszcze tylko

do wakacji! To wcale nie tak długo ;-)
blank.gif blank.gif
Klubowy kubek
blank.gif blank.gif
Wydarzenia w najbliższym czasie
Nauka i fantastyka

Aż postanowiłem dać newsa, bo najbliższy czas zapowiada się interesująco.

Po pierwsze, w Warszawie odbędzie się wykład dr Zahi Hawassa zatytułowany Najnowsze odkrycia w Egipcie.  Przedstawiany jest on jako najbardziej znany, a zarazem najbardziej kontrowersyjny archeolog świata.

Druga sprawa, to od listopada do stycznia będzie można obserwować kometę nieokresową, która prawdopodobnie będzie widoczna nawet w dzień i to nieuzbrojonym okiem.

Trzecia wieść to Interaktywny Festiwal Robotów Cyberiada, który odbędzie się w Warszawie (a gdzieżbyTongue out) w dniach 18-24 listopada.

Ponadto mamy dwie premiery filmowe, czyli Grawitację oraz długo oczekiwaną Grę Endera.

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Nowy wygląd
PHP-Fusion

Ponieważ krzykoskrzynka się zapełniła dyskusją na temat ło jezu, co tu się stało niniejszym wyjaśniam, że nastąpiła aktualizacja motoru strony do wersji 7.02.07. Aktualizacja przedstawiana jest przez twórców jako ważna i likwidująca wiele z wykrytych w międzyczasie prac nad wersją 8 luk w bezpieczeństwie.

Pomogła mi też oczyścić serwer ze starych plików pozostałych po poprzednich wersjach.

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Radomski Dzień Gier Bez Prądu
Radomski Dzień Gier Bez Prądu

Zapraszamy wszystkich na pierwszy Radomski Dzień Gier Bez Prądu organizowany przez centrum gier White Tree. Impreza odbędzie się w sobotę 29 czerwca w Publicznym Gimnazjum Nr 13 im. Polskich Noblistów w Radomiu. Będzie to święto miłośników gier planszowych bitewnych i karcianych podczas którego każdy będzie miał okazję wziąć udział w turniejach gier, konkursach, pokazach i warsztatach. Pełny program imprezy można przeczytać na na stronie internetowej.

Nie możesz tego przegapić!

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Falkon, Falkon i po Falkonie.
Falkon, Falkon i po Falkonie.Tegoroczny Falkon oceniam na tróję. Ponieważ zeszłoroczny oceniałem na 4-, więc widać wyraźnie, że w mojej opinii Falkon dołuje i jeśli orgowie czegoś nie zrobią, zapewne wkrótce przyziemi. Ale to oczywiście są moje prywatne poglądy, inni mogą mieć zdanie zupełnie inne. Przemawiają przeze mnie wspomnienia z dawnych lat, bo przecież na niejednej podłodze spałem. Zwłaszcza mogą się wypowiedzieć inni członkowie ekipy Progresora, przecież niemniej doświadczeni, a licznie reprezentujący nasze miasto na tegorocznym Falkonie. Pełną wersję moich wyrzekań można przeczytać w dziale Artykuły.
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Zhackowany Progresor :-(
OchronaNiestety, nadeszła i dla nas ta chwila - strona Progresora została zhackowana. A właściwie to prawdopodobnie nie strona, ale nasz serwer. Hacker podmienił plik index.php na swój, który wyświetlał obrazek dostępny tutaj i coś robił, bo jest tam jakiś kod w javascripcie którego nie znam. Ponieważ z poziomu php-Fusion nie można tego zrobić, prawdopodobnie wina leży po stronie naszego serwerodawcy. Tu moje uprawnienia się kończą, ale jeśli komuś coś zacznie dziwnie działać, niech pisze na PM, przekażę do BOK cal'a.
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank.gif blank.gif
Shoutbox
Musisz się zalogować żeby wysłać wiadomość.

08-12-2017 21:25
Nie ma co siać fermentu. Dobrze że otwierają sklep na żeromskiego bo w GS albo w M1 czynsz by ich pociągnął na dno ... jeśli ceny w sklepie stacjonarnym będą mieli takie jak w necie to fajnie się zapo

08-12-2017 19:34
Myślę że jest odwrotnie. To własnie w centrach teraz ludzie się ubierają, a centra miast mogą być oddane na rozrywkę. Jutro otwarcie. To filia wargamera. Jest na fejsie do oglądania.

02-12-2017 21:38
Nie śmierdzą. Po prostu dziś na Żeromę nie chodzi się, żeby kupić książki, ale buty, komórę albo wziąć pożyczkę. Po rzeczy dziwne jak książki (czy choćby figurki) chodzi się do centrów handlowych.

23-11-2017 23:02
Nie siej defetyzmu kocie, były plany by pierwszy wargamer też był na żeromie. Jak był na 25 czerwca to zarzucali nam że daleko, a teraz buty śmierdzą ? ....

23-11-2017 09:15
Ciekawe co z tego wyrośnie.

22-11-2017 20:13
Wśród banków i sklepów z butami? Słabo, ale obym się mylił Shock

16-11-2017 22:28
V kolumna mi donosi że na żeromie już niedługo będzie sklep wargamera !!!! Smile))) Zbierajcie kasę by zakupy robić tam by nam nie upadłą nowa inicjatywa

21-09-2017 15:21
Ale jaja, jeśli recenzuję coś, co ma związek z Rosją, jutub demonstruje swoją rusofobię i wyświetla "ten film nie jest odpowiedni dla reklamodawców Angry

19-09-2017 19:53
Cholera, wywaliło zupełnie wtyczkę, bo jutub odszedł od flaszki Sad

24-07-2017 13:07
Cold one ty siedzisz w radomiu? Ja ogarniam juz zasady 8ed do 40k i moge grac.ado kings of war zawsze tez chetny jestem wfb umarlo a zombie nastepce made by gw czy potwora frankensteina made by spolec

blank.gif blank.gif
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png