O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

O nie, nie znowu...

O nie, nie znowu...
I tym cytatem z "Autostopem przez Galaktykę" Doglasa Adamsa świętujemy kolejne postawienie serwera Radomskiego Klubu Miłośników Fantastyki Progresor.

Niestety, z nieznanych dla mnie przyczyn baza danych poprzedniej strony uzyskała objętość ponad 5 GB, przy objętości serwera 5 GB, więc coś było nie teges... mam nadzieję, że nie chodziło o zhackowanie. Nie udało mi się zaktualizować strony, więc postawiłem ją od nowa. Może nawet zacznę poznawać ten silnik strony, który - nie ukrywajmy - możliwości ma spore, trzeba się tylko wziąć do pracy... Jest też druga strona pod adresem rkmf.pl docelowo na wordpressie. Którą ostatecznie wybierzemy się zobaczy. I oczywiście nieustająco zachęcam do odwiedzenia discord.rkmf.pl i jeśli nie otwartej aktywności, to przynajmniej obserwacji, może znajdziesz tam coś, co cię zainteresuje.

Galeria wpisów

Image #1
Kot 13.10.2021 23:14:26 1,709 0 komentarz 4.00 z 1 ocena

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (1)100 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %